[Part_Marquee]
پنجشنبه 1 اسفند 1398   15:23:15

نظرات انتقادات شکایات


سامانه ارتباط با مشتریان

مشاهده گازبهاء

   مشاهده قبض گاز

بازدید از این بخش:

تعداد بازديد اين صفحه: 225

آغاز بهره برداری و عملیات اجرایی 7 پروژه گازرسانی دراستان اصفهان 
در دهه فجرسال 97 با هزینه ای بالغ بر73 میلیارد ریال 6 طرح گازرسانی افتتاح و با اعتباری بالغ بر 20 میلیارد ریال عملیات اجرایی یک طرح نیز آغاز می گردد. 
----------------
همزمان با چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب؛
آغاز بهره برداری و عملیات اجرایی 7پروژه گازرسانی دراستان اصفهان
در دهه فجرسال 97با هزینه ای بالغ بر73 میلیارد ریال 6 طرح گازرسانی افتتاح و با اعتباری بالغ بر 20 میلیارد ریال عملیات اجرایی یک طرح نیز آغاز می گردد.
به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان اصفهان، مدیرعامل این شرکت از افتتاح 6پروژه گازرسانی در سطح استان اصفهان با هزینه ای بالغ بر73 میلیارد ریال خبرداد وگفت: همچنین عملیات اجرایی یک پروژه گازرسانی نیز در این ایام مبارک با هزینه پیش بینی شده 20میلیارد ریال آغاز می شود.
سید مصطفی علوی، از بهره برداری 4 طرح بزرگ گازرسانی به صنایع استان اصفهان، خبرداد و افزود: این طرح ها شامل؛گازرسانی به شهرک صنعتی نهضت آباد با اعتباری بالغ بر 15میلیارد ریال، شهرک صنعتی اردستان با اعتباری بالغ بر 14 میلیارد ریال ، فاز دو شهرک صنعتی بزرگ اصفهان با اعتباری بالغ بر 11میلیارد ریال و شهرک صنعتی تودشک با اعتباری بالغ بر 6 میلیارد ریال می باشند.
وی، تصریح کرد: در این طرح های صنعتی، واحدهای تولیدی زیادی از جمله؛ مرغداری ها، گلخانه ها، دامداری های و...در سطح استان از نعمت گاز طبیعی بهره مند شده اند.
وی،با اعلام اینکه، ساختمان پست امداد در شهر افوس با اعتباری بالغ بر 16 میلیارد ریال و ساختمان پست امداد نصرآباد جرقویه با اعتبار11میلیارد ریال از دیگر پروژه های آماده افتتاح در ایام دهه فجرسال جاری است، اظهار داشت: به لطف خداوند متعال و تلاش کارکنان این شرکت، بار دیگر شاهد دستاوردهای جدید و تحقق آرمان های انقلاب اسلامی ایران و تحول در شهرها و روستاهای محروم خواهیم بود.
مدیرعامل شرکت گاز استان اصفهان، همچنین به آغاز عملیات اجرایی ساختمان پست امداد شهر سجزی اصفهان اشاره کرد و گفت: برای این پروژه اعتباری به مبلغ 20 میلیارد ریال پیش بینی گردیده که همزمان با چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب، کلنگ زنی خواهد شد.
مهندس علوی با اشاره به توزیع  سالانه حدود 21میلیارد متر مکعب گاز طبیعی درسطح استان و بهره مندی 99.7 درصد جمعیت استان اصفهان از نعمت گاز طبیعی خاطر نشان ساخت: تمام رسالت و تلاش کارکنان این شرکت بهره مندی 100 درصدی جمعیت استان در هرسه بخش خانگی، صنعتی و عمومی است.
 
  

ravabet_omumi@nigc-isfahan.ir:ارتباط با روابط عمومی;
    شماره تلفن5رقمی اداره مرکزی:38132   خارج از استان اصفهان38132-031
       

;شماره تلفن گویا روابط عمومی: 36286363; شماره تلفن روابط عمومی: 36279869


مجری سایت : شرکت سیگما